Reman Solutions carousel

Remonty podzespołów maszyn górniczych i budowlanych

Odnawianie sprzętu pozwala na przedłużenie jego żywotności przy zachowaniu wydajności maszyny.

Dowiedz się więcej

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów firma Epiroc stworzyła sieć nowoczesnych Centrów Serwisowych, w których dokonywane są remonty używanych komponentów maszyn. Usługa polega na przywróceniu technicznych właściwości podzespołu do stanu oryginalnego. Po remoncie klient otrzymuje całkowicie sprawny produkt, odnowiony przy użyciu oryginalnych części, spełniający normy najwyższej jakości, gotowy do dalszej pracy!

Usługa najwyższej jakości

Remonty podzespołów przeprowadzane są z wykorzystaniem oryginalnych części Epiroc. Komponenty zachowane są w najnowszym wzornictwie i zgodne ze specyfikacją techniczną i normami jakości.

Maksymalna wydajność pracy

Umożliwiamy skrócenie czasu przestoju maszyny i zwiększenie wydajności pracy poprzez usługę komponentów zamiennych. Wypożycz od nas potrzebny podzespół na czas remontu niesprawnych części.

Oszczędność kosztów

Remont komponentów maszyn Epiroc umożliwia utrzymanie skuteczności działania maszyny przez znacznie dłuższy czas. Odnawiając zużyte części przedłużasz żywot sprzętu jednocześnie zachowując jego pełną wydajność. Takie działanie znacznie redukuje koszty operacyjne.

Korzystniejsza gwarancja – większy spokój

Odnawiane komponenty Epiroc objęte są specjalną polityką gwarancyjna, znacznie bardziej korzystną niż w przypadku innych produktów. Komponenty zachowane są w najnowszym wzornictwie i odnawiane z zachowaniem obowiązujących specyfikacji technicznych i norm jakości. Każda odnowiona część jest poddawana gruntownym testom, zanim zostanie dostarczona klientowi.

Szybki powrót do pracy

Korzystając z odnawiania komponentów Epiroc masz pewność, że potrzebna Ci część po odrestaurowaniu czeka w magazynie gotowa do wykorzystania. Usługa ogranicza czas przestoju do minimum i powrót do maksymalnej wydajności po odbiorze produktu.

Pewny sprzęt

Regeneracja produktów Epiroc to jedyna możliwość odnowienia ich w taki sposób, aby zachowały swoją jakość, wydajność i stan techniczny zgodny z najwyższymi oczekiwaniami.