Your browser is not supported anymore.

We suggest changing from Internet Explorer to another option. The Internet Explorer browser is no longer supported by Microsoft. Please install or upgrade one of the browsers below.

Epiroc Polska – nowa firma, nowe możliwości

Epiroc jest wiodącym partnerem na rynku górnictwa, infrastruktury i eksploatacji zasobów naturalnych. Dzięki najnowocześniejszej technologii Epiroc opracowuje i produkuje innowacyjne wiertnice powierzchniowe i poszukiwawcze, narzędzia wiertnicze i hydrauliczne oraz dostarcza światowej klasy serwis. Firma została założona w Sztokholmie w Szwecji i obecnie działa w ponad 150 krajach.
Epiroc forklift truck driver

Epiroc – Twój partner w biznesie

Jesteśmy nową spółką, ale mamy wieloletnią historię i ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki wysokiej jakości produktom i usługom. Budujemy na mocnych fundamentach: sprawdzonych produktach, serwisie wysokiej jakości i doświadczonym zespole.
Firma Epiroc Polska powstała 2 października 2017 roku jako bezpośredni skutek podziału Atlas Copco na dwie niezależne firmy: Atlas Copco i Epiroc. Podział dotyczy wszystkich krajów, w których Firma funkcjonuje, wszystkich zakładów produkcyjnych, centrów dystrybucji i spółek handlowych Atlas Copco na świecie. Po podziale firma Atlas Copco skupi się na rynku przemysłowym, a firma Epiroc na branżach: górniczej, budownictwa podziemnego i eksploatacji zasobów naturalnych. Osobna firma pozwala nam na większą koncentrację na właściwym rynku i elastyczne dostosowywanie się do jego wymogów. Chcemy, aby nasza oferta jeszcze lepiej odpowiadała Państwa potrzebom.

Pełne porfolio produktów

Firma Epiroc w swoim portfolio produktów ma pełen asortyment obszaru biznesowego Techniki Górniczej Atlas Copco, powiększony o osprzęt hydrauliczny montowany na wysięgnikach koparek, mający zastosowanie w pracach wyburzeniowych, recyklingu i górnictwie skalnym.

Polska