Epiroc Polska – nowa firma, nowe możliwości

Epiroc jest wiodącym partnerem na rynku górnictwa, infrastruktury i eksploatacji zasobów naturalnych. Dzięki najnowocześniejszej technologii Epiroc opracowuje i produkuje innowacyjne wiertnice powierzchniowe i poszukiwawcze, narzędzia wiertnicze i hydrauliczne oraz dostarcza światowej klasy serwis. Firma została założona w Sztokholmie w Szwecji i obecnie działa w ponad 150 krajach.
Epiroc forklift truck driver

Epiroc – Twój partner w biznesie

Jesteśmy nową spółką, ale mamy wieloletnią historię i ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki wysokiej jakości produktom i usługom. Budujemy na mocnych fundamentach: sprawdzonych produktach, serwisie wysokiej jakości i doświadczonym zespole.
Firma Epiroc Polska powstała 2 października 2017 roku jako bezpośredni skutek podziału Atlas Copco na dwie niezależne firmy: Atlas Copco i Epiroc. Podział dotyczy wszystkich krajów, w których Firma funkcjonuje, wszystkich zakładów produkcyjnych, centrów dystrybucji i spółek handlowych Atlas Copco na świecie. Po podziale firma Atlas Copco skupi się na rynku przemysłowym, a firma Epiroc na branżach: górniczej, budownictwa podziemnego i eksploatacji zasobów naturalnych. Osobna firma pozwala nam na większą koncentrację na właściwym rynku i elastyczne dostosowywanie się do jego wymogów. Chcemy, aby nasza oferta jeszcze lepiej odpowiadała Państwa potrzebom.

Pełne porfolio produktów

Firma Epiroc w swoim portfolio produktów ma pełen asortyment obszaru biznesowego Techniki Górniczej Atlas Copco, powiększony o osprzęt hydrauliczny montowany na wysięgnikach koparek, mający zastosowanie w pracach wyburzeniowych, recyklingu i górnictwie skalnym.

Polska