Epiroc COVID-19 güncelleme – 6 Temmuz 2020

Bu zorlu durum süresince müşterilerimize destek vermeye devam etmekte kararlıyız

Devamını okuyun

Epiroc, madencilik ve altyapı ekipmanları ortağınızdır

Madencilik ve altyapı sektörlerinde dünya çapında lider üretkenlik ortağıyız. Epiroc; en son teknolojileri kullanarak yenilikçi, güvenli ve sürdürülebilir sondaj makineleri, kaya kazısı ve inşaat ekipmanları ile araçları geliştirip üretmektedir. Şirket ayrıca, otomasyon ve birlikte çalışabilirlik alanlarında birinci sınıf hizmet ve çözümler de sunmaktadır. İleri teknoloji ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Yeni eğilimleri fark etme ve yeni fikirler keşfetme konusunda hızlıyız

Epiroc olarak yeni eğilimleri fark etme ve yeni fikirler keşfetme konusunda hızlıyız. Pazara hızla yeni çözümler getiriyor ve müşterilerin ihtiyaçlarındaki değişikliklere uyum sağlıyoruz. Gelişmiş teknoloji ve son derece verimli ürünlerle çalışmayı seviyoruz.

Dünyamız değişiyor ve otomasyonda lider olmayı hedefliyoruz. Dijital otomasyonun geleceği için cesurca müşterilerin üretkenliğini, enerji verimliliğini ve güvenliğini artıracak bir vizyon oluşturuyoruz. Bu nedenle madencilik uygulamaları için daha akıllı çözümler bulmak amacıyla yatırım yapıyoruz.

Karşınızda Epiroc: Madencilik ekipmanları ve kaya kazısı alanında dünya lideri

Epiroc; madencilik, altyapı ve doğal kaynaklar sektörlerinde lider iş ortağınızdır. En son teknolojiyle yenilikçi sondaj makineleri ve kaya kazısı ve inşaat ekipmanı geliştirip üretir ve birinci sınıf hizmet ve sarf malzemeleri sağlar. Şirket İsveç Stockholm'de kurulmuştur ve 150'den fazla ülkede müşterilerini destekleyen ve onlarla birlikte çalışan tutkulu çalışanlara sahiptir.